tenerifeclub.pl

Zábava v hotelu

V hotelu Marino je možné nejen relaxovat a užívat si celoročně příjemného klimatu, ale také se zapojit do našich pestrých animačních programů a zábavných akcí pro děti i dospělé.

Pro nejmenší doporučujeme dětskou diskotéku, letní mini club, vodní hry na nafukovací skluzavce a mnoho dalších aktivit. Ani dospělí nemusí pouze lenošit, neboť všemožné animační programy jsou připraveny také pro ně. Populární je střelba ze vzduchovky a luku, šipky, pétanque a další hry, které pobaví celou rodinu. V areálu dále najdete stolní tenis, stolní fotbálek a oblíbený kulečník. Odpočinout si nebo načerpat inspiraci můžete při ukázkách příprav typicky kanárských jídel, jako je například paella nebo při posezení u osvěžujícího lehkého alkoholického nápoje typického pro Pyrenejský poloostrov, u sklenky Sangrie.

K výbornému jídlu a pití si můžete poslechnout živou muziku, nebo obdivovat vystoupení našeho tanečního tria Flamenco. Prožijte s námi tematické večery plné dalších nezapomenutelných vystoupení. U příležitosti karnevalů, Halloweenu, Velikonoc, Valentýnu či Vánočního a Silvestrovského večera vždy připravujeme originální show a k tomu tematické menu se speciálně připraveným drinkem.

Připravíme pro Vás také oslavu narozenin, promocí, svateb či jakýchkoli jiných výjimečných příležitostí.