tenerifeclub.pl

Zábava v hotelu

V hotelu Marino je možné nejen relaxovat a užívat si celoročně příjemného klimatu, ale také se zapojit do našich pestrých animačních programů a zábavných akcí pro děti i dospělé.

Pokračovat ve čtení

Hotel Marino Tenerife

Hotel Marino Tenerife je čtyřhvězdičkový hotel nacházející se v klidné rezidenční oblasti Costa Del Silencio v samém jižním cípu ostrova Tenerife, pouhých 11 km od letiště. Costa Del Silencio tvoří převážně apartmány, domy a vily movitějších klientů, kteří sem pravidelně přilétají za odpočinkem a domy místních obyvatel. Nedaleko se nachází několik luxusních golfových hřišť, jako například Golf del Sur či Amarilla Golf.

Pokračovat ve čtení

Ostrov Tenerife

Tenerife je díky svému podnebí a poloze při severozápadním pobřeží Afriky po právu nazýváno ostrovem „věčného jara“. Břehy ostrova jsou omílány vodami Atlantského oceánu. Tento překrásný sopečný ostrov nabízí na svých pouhých 2 000 km² nespočet příležitostí k vyžití.

Pokračovat ve čtení

Restaurace

Patříte mezi ty, kteří si na dovolené nenechají ujít ochutnávání místních specialit? V restauraci Hotelu Marino Tenerife své chuťové pohárky nezklamete. Místní strava je totiž nejen chutná a vydatná, ale také zdravá a připravovaná vždy z čerstvých surovin.

Pokračovat ve čtení