tenerifeclub.pl

Hotel Marino Tenerife

Hotel Marino Tenerife je čtyřhvězdičkový hotel nacházející se v klidné rezidenční oblasti Costa Del Silencio v samém jižním cípu ostrova Tenerife, pouhých 11 km od letiště. Costa Del Silencio tvoří převážně apartmány, domy a vily movitějších klientů, kteří sem pravidelně přilétají za odpočinkem a domy místních obyvatel. Nedaleko se nachází několik luxusních golfových hřišť, jako například Golf del Sur či Amarilla Golf.

Pobřeží Costa del Silencio je téměř celé kamenité s občasnými štěrkovými a písečnými plážemi. Skalnaté pobřeží nabízí skutečně nevšední zážitky od pozorování delfínů až po potápění, které vám umožní poznávat a obdivovat barvité a exotické mořské dno.

Hotel Marino Tenerife disponuje více než 140 plně vybavenými apartmány, které poskytují kompletní zázemí všem klientům. Pokoje jsou vybaveny spotřebiči na vaření a pečení, ledničkou s mrazákem, kávovarem, topinkovačem, TV se satelitem, telefonem, fénem, mikrovlnnou troubou, žehličkou a žehlicím prknem, pračkou, sušičkou, trezorem a ventilátorem. Samozřejmostí je také možnost bezbariérového pohybu po celém hotelu a nonstop recepce. Pro své pohodlí a zábavu zde mimo jiné můžete využít fitcentrum, solárium, kadeřnický a masážní salon, potápěčské centrum a každodenní animační programy. K dispozici je zdarma Wi-Fi v celém areálu, dětský bazén, velký vyhřívaný bazén, relaxační zóna s lehátky a dětské hřiště. Hotel dále disponuje moderní restaurací, vlastním obchodem s potravinami a uzamčeným parkovištěm.

Asi 200 m od hotelu se nachází kamenitá pláž s malým barem. Rušnější městečko Las Galletas je od hotelu vzdáleno přibližně 20 minut chůze. Nejrušnější jižní část ostrova Playa de las Américas, kde se nachází mnoho barů, restaurací, obchodů, zábavních atrakcí a promenád, je vzdálena asi 12 km. Tato část ostrova je lehce dostupná například i pravidelným autobusovým spojením ze zastávky přímo před hotelem. Více informací najdete na www.marinotenerifehotel.com